Bardzo dobre starty zawodników SMS Karpacz Biegi Narciarskie

W miniony weekend zawodnicy SMS Karpacz wystartowali w Pucharze kontynentalnym FIS Slavic Cup. Pierwszego dnia odbyły się biegi dystansowe stylem klasycznym. Rewelacyjnie zaprezentowała się Kinga Mareczek, która zajęła 12 miejsce na 69 kobiet i osiągając najniższe dotąd FIS punkty👏 wśród dziewcząt ze swojej kategorii wiekowej była 3 🔥💥👏👏 W kategorii mężczyzn na 89 startujących nasi chłopcy również wywalczyli życiówki w FIS punktach 👏💥 Kacper Fugiel zajął 37 miejsce (4 w kat. wiekowej 🔥👏👏) Jakub Kowalski zajął 69 miejsce (10 w kat. wiekowej) 👏Kacper Bezubka zajął 83 miejsce (16 w kat. wiekowej) 👏Drugiego dnia odbyły się biegi na dystansie stylem dowolnym Po nieudanym biegu sobotnim Jakub Kowalski odkuł się ostatecznie zajmując 34 pozycję na 85 startujących (4 w kat. wiekowej 🔥💥👏)Kinga Mareczek zajęła 23 miejsce (5 w kat. wiekowej) 👏 Kacper Fugiel zajął 47 miejsce (6 w kat. wiekowej) 👏 Kacper Bezubka zajął 75 miejsce (12 w kat. wiekowej) 👏

Tekst i grafika (źródło): TUTAJ